м. Київ
        вул. Верхній Вал 42В
         +38 068- 099-34-06
                       shandarashka@gmail.com
                      

                    
                    
   Вівторок- неділя
   з 11:00 до 21:30
  (понеділок- вихідний)
 "Коли речі, які ми вважали для себе значущими, починають приносити нам біль, ми можемо дійти до тієї точки, коли кажеш:« А   пішло все на ... »- Джона Паркін" Послати все на ... або Парадоксальний шлях до успіху і процвітання ". 

 Багатьом з нас  дуже добре знайомий цей стан, коли просто хочеться махнути на все рукою, вилаятися, розвернутися і піти в   надії, що з часом стане легше. Але, як показує життя, не завжди ми можемо дозволити собі це зробити з багатьох причин -   непристойно, боїмося скривдити, професійна етика і просто виховання не дозволяє.

    Ось для таких випадків і є наш набір з не дуже пристойною назвою (вибачайте), але дуже виразно - "А пішло все на".
 Як це працює? У вас є 35 предмета  , на биття яких у вас є 30 хвилин. Вартість набору - 750 гривень. На кожному предметі посуду ви можете написати все   ваші  таємниці, страхи, образи, невдоволення. Рекомендуємо писати темним маркером для посилення візуального ефекту.
 Зосередьтеся, можете уявити собі образ вашого ворога, кривдника і з гучним криком шандарахнути посудом об стіну. Ви можете   лаятися, кричати, вити-все, що вам в цей момент хочеться зробити, щоб звільниться від негативу - все можна і навіть потрібно   зробити.  Ви в кімнаті для биття одні, вас ніхто не почує, не засудить, ви нікого не скривдите.  З досвіду наших клієнтів, ви   починаєте відчувати ефект після 4-5 кидків.  Але, звичайно, це все індивідуально.  У кожного своя історія!
   
            Бажаємо вам "відчувати себе добре! Адже це так добре"
.