м. Київ
         вул. Верхній Вал 42В
+38 068- 099-34-06 (моб/Вайбер )
    Email: shandarashka@gmail.com
                      

                    
            
 Слава Україні.
 ЗСУ, учасники бойових дій та члени їх родин-знижка 10%.
Попередній запис та передплата обов"язкові.
Працюємо з 12:00 до 21:00
(понеділок- технічний день).
 "Коли речі, які ми вважали для себе значущими, починають приносити нам біль, ми можемо дійти до тієї точки, коли кажеш: «А   пішло все на ... » - Джон Паркін "Послати все на ... або Парадоксальний шлях до успіху і процвітання". 

 Багатьом з нас дуже добре знайомий цей стан, коли просто хочеться махнути на все рукою, вилаятися, розвернутися і піти в   надії, що з часом стане легше. Але, як показує життя, не завжди ми можемо дозволити собі це зробити з багатьох причин -   непристойно, боїмося скривдити, професійна етика і просто виховання не дозволяє.

    Ось для таких випадків і є наш набір з не дуже пристойною назвою (вибачайте), але дуже виразно - "А пішло все на".
 Як це працює? У вас є 35 предмети, на биття яких у вас є 30 хвилин. Вартість набору - 1050 гривень. На кожному предметі посуду ви можете написати все:   ваші  таємниці, страхи, образи, невдоволення. Рекомендуємо писати темним маркером для посилення візуального ефекту.
 Зосередьтеся, можете уявити собі образ вашого ворога, кривдника і з гучним криком шандарахнути посудом об стіну. Ви можете   лаятися, кричати, вити - все, що вам в цей момент хочеться зробити, щоб звільниться від негативу - все можна і навіть потрібно   зробити.  Ви в кімнаті для биття одні, вас ніхто не почує, не засудить, ви нікого не скривдите.  З досвіду наших клієнтів, ви   починаєте відчувати ефект після 4-5 кидків.  Але, звичайно, це все індивідуально.  У кожного своя історія!
   
            Бажаємо вам "відчувати себе добре! Адже це так добре"
.