м. Київ
         вул. Верхній Вал 42В
+38 068- 099-34-06 (моб/Вайбер )
    Email: shandarashka@gmail.com
                      

                    
            
 Слава Україні.
 ЗСУ, учасники бойових дій та члени їх родин-знижка 10%.
Попередній запис та передплата обов"язкові.
Працюємо з 12:00 до 21:00
(понеділок- технічний день).

День Народження - особливий день в житті кожної людини

Насправді день народження - це ваш особистий Новий Рік.  Якась точка відліку.  І саме в цей день збуваються найпотаємніші бажання.  І всі правила, які ми намагаємося виконувати 31 грудня в цей день також дійсні.
В День народження обов'язково має бути прекрасний настрій! Якщо його немає, то треба докласти всіх зусиль, щоб його створити. Тому, посміхнулися і бігом  купувати торт і свічки і обдзвонювати друзів із запрошеннями відсвяткувати цей день весело і дзвінко під бій посуду і улюблену музику. 

Насправді, ваше свято триває не один день.  Його тривалість - дванадцять днів і кожен з них символізує кожен місяць наступного року, а також певну сферу вашого життя.  Тому дуже важливо загадати бажання, написати на посуді і .. запустити його виконання у всесвіт! Воно неодмінно збудеться, перевірено!
Ну а який же день народження без подарунка?  Тому всім іменинникам ми приготували подарунок, яким він може скористатися протягом одного тижня з дати вашого народження. 
І найголовніше-ви можете зробити найвеселіше і незабутній подарунок імениннику - сертифікат на святкування дня народження в нашому закладі. 

Традицією стало відзначати день народження не тільки людини, але і фірми, продукту (наприклад, день народження мобільного телефону або день народження першого комп'ютера).  І це теж можна весело відсвяткувати! 
І ще один плюс відзначити цей день у нас!  Є прикмета - якщо хтось із гостей випадково розбив посуд, що буває не так вже й рідко, то не варто виносити осколки, і взагалі сміття, відразу ж.  Краще відкласти це до наступного дня.  Ну це, якщо ви святкуєте вдома.  А у нас ви можете не переживати, ми подбаємо про це! 

У набір входять 31 предмети посуду, на биття яких у вас є 60 хвилин. Вартість набору - 975 гривень (іменинникам-830 при пред"явлені паспорта).

Якщо хочете продовжити святкування, можна продовжити за додаткову оплату за умови наявності вільного часу.