м. Київ
         вул. Верхній Вал 42В
+38 068- 099-34-06 (моб/Вайбер )
    Email: shandarashka@gmail.com
                      

                    
            
 Слава Україні.
 ЗСУ, учасники бойових дій та члени їх родин-знижка 10%.
Попередній запис та передплата обов"язкові.
Працюємо з 12:00 до 21:00
(понеділок- технічний день).
Розбірки по-італійськи
Конфліктні ситуації не рідкість, особливо в сімейному житті.

Безсумнівно, скандал - це форма розрядки емоційної напруги і часто має деструктивні наслідки для родини.  Німецькі вчені з Берлінського університету виявили, що бурхливі скандали з криком і биттям посуду у жінок знімають стрес і знижують ризик передчасної смерті від інфарктів та інсультів.  У чоловіків же все навпаки: зовнішні прояви агресивності погіршують самопочуття і підвищують ймовірність різних захворювань.  Жінки частіше за все не візьмуться бити якісь улюблені й дорогі речі.  Чоловіки ж, навпаки, в пориві запросто можуть запустити дорогою лампою у не менш дорогий телевізор.

Скандал й існує, щоб скинути емоційну напругу, це схоже на спалювання калорій в спортзалі.  Але крім емоційного навантаження, скандали і сварки вдома доставляють багато проблем і незручностей. 

І ми придумали чудовий метод вирішення сімейних конфліктів - набір для биття посуду «Розбірки по-італійськи». 
Чому він такий чудовий?  Ви отримуєте 74 !!! предмети посуду, на яких пишете всі претензії, помилки, образи до другої половини.  При цьому можна це промовляти вголос, щоб він/вона чули.  І з гучним криком і з усією силою вашого невдоволення шандарахаєте цим об стіну.  Спостерігаєте, як посуд розбивається вщент і розсипається на дрібні уламки.  Усе!  Прикрощів з приводу розкиданих шкарпеток або невимкненого у ванній світла немає! 
Відчуваєте полегшення?  Якщо ні, то беремо наступний предмет і повторюємо цю процедуру. 
На 5-6 кидку ви починаєте відчувати ефект, хоча це у кожного індивідуально.  У вас є ціла година (60 хвилин), щоб розбити всі приводи для сварок і скандалів тут і не нести їх додому.  І посуд вдома цілий, і осколки прибирати не треба, і викричали, і виговорилися, і  драйв зашкалює.
Нескучного вам продовження примирення тепер уже вдома!
Вартість набору - 2060 гривень.